top of page

Transmisyjny

Social media:

Facebook
Instagram
youtube
W studio

Transmisje online

to dodatkowa widownia dla Twojego wydarzenia!

pexels-karolina-grabowska-4207892.jpg

Co to tak właściwie jest?

Live streaming czyli transmisje online na żywo wkraczają do naszego życia coraz powszechniej. Jest to współczesny produkt video-marketingowy, który umożliwia firmom, organizacjom czy stowarzyszeniom nawiązanie kontaktu z odbiorcą bez potrzeby bezpośredniego kontaktu. Transmitowanie na żywo pozwala dotrzeć do tych osób, które z różnych powodów nie mogły wziąć osobistego udziału w danym wydarzeniu. Jest to idealna opcja na zwiększenie zasięgu naszego eventu.

Dla kogo?

Dla każdego! Bez względu na to, czy organizujesz krótki wywiad, szkolenie, mały koncert, konferencję czy wydarzenie sportowe - zapewnię Ci wsparcie organizacyjne oraz zaplecze techniczne potrzebne do realizacji transmisji. Podczas relacji na żywo możemy też dołączyć wcześniej przygotowane materiały multimedialne co wzbogaci realizację. Przeprowadzę dla Ciebie transmisję na wiodących platformach takich jak Facebook, Youtube, Instagram, Twitter, Twitch i inne.

Dołożę wszelkich starań, aby Twoja transmisja prezentowała się jak najlepiej. Dlatego jest kilka wymagań które należy spełnić, aby przeprowadzić transmisję prawidłowo.

ŁĄCZE

INTERNETOWE

W celu prawidłowego przeprowadzenia transmisji potrzebujemy łącza internetowego o przepustowości min. 10 Mbit/s (download/upload). W przypadku transmisji do internetu kluczową rolę odgrywa prędkość wysyłania czyli tzw. upload. Swoje łącze możesz przetestować samodzielnie na stronie stronę speedtest.net 

Stabilne łącze internetowe to podstawa każdej transmisji online. Od tego parametru zależy jakość i docelowa rozdzielczość emitowanego obrazu.
W razie problemów służę pomocą.

MIEJSCE

REALIZACJI

Wymagane jest, aby miejsce z którego odbywać będzie się transmisja danego wydarzenia było dla mnie dostępne minimum na 1h wcześniej przed planowanym rozpoczęciem streamu. Odpowiednio wcześniej muszę mięć czas na przygotowanie i sprawdzenie sprzętu, a po zakończonym nadawaniu na jego demontaż. Należy również wyznaczyć miejsce z którego będę mógł nadzorować cały przebieg transmisji (stolik i krzesło). Należy zwrócić uwagę, aby odległość od łącza internetowego oraz gniazda sieci elektrycznej nie była większa niż ok 20m.

DANE

TECHNICZNE

Przeprowadzam transmisje w jakości FULL HD - 1080P. Wyjątkiem są transmisje, które trzeba dostosować do wytycznych danego portalu np. na portalu Facebook maksymalna jakość transmisji to HD - 720P. Zależnie od platformy docelowej dobieram optymalny bitrate i framerate. Istnieje możliwość nadawania transmisji w pionowym układzie obrazu dla transmisji wertykalnych. Możliwy jest również dodatkowy zapis transmisji, w celu późniejszej edycji. Do transmisji wykorzystuję sprzęt audio/video najwyżej klasy. Transmisje możemy przeprowadzić bezpośrednio z Twojego portalu/strony. W tym celu wymagany wcześniej będzie klucz dostępu który można wygenerować bezpośrednio na swoim koncie danego portalu. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, chętnie pomogę.

DŹWIĘK

Dźwięk w transmisjach na żywo odgrywa ogromną rolę. W tym celu do transmisji potrzebuję dostęp do sygnału audio z Twojego wydarzenia tzw. sumy do którego będę mógł podłączyć się z "miejsca nadawania". Jeśli Twoje wydarzenie nie jest odrębnie nagłaśnianie, posiadam wysokiej jakości mikrofony i rejestratory dźwięku które można zastosować. Ważne jest, aby w trakcie transmisji, w tle nie było słyszalnej muzyki komercyjnej. Z tego powodu takie portale jak Facebook / Instagram / YouTube potrafią przerwać transmisję, jeśli wykryją znany utwór w tle.

Pochylenie

Wycena transmisji online

Koszt usługi streamingu online z Twojego wydarzenia jest zależny od wielu czynników. Najtańsza będzie usługa jedno kamerowa, statyczna, bez wymagań o dodatkowe udźwiękowienie, doświetlenie czy przygotowanie dodatkowych materiałów multimedialnych.

W celu indywidualnej wyceny zapraszam do skorzystania z gotowego formularza kontaktowego.

Ofertę otrzymasz tak szybko jak tylko to możliwe.

Zaufali mi:

LOGO DUŻE PNG_edited.png
logo1_edited.png

REC ON LIVE jest marką firmy REC ON STUDIO, zajmującej się tworzeniem treści video.

© 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. REC ON STUDIO Piotr Żydowicz

bottom of page